TEMEL İLKELERI OKEY OYNA

Temel İlkeleri okey oyna

Temel İlkeleri okey oyna

Blog Article

Bu oyunu 7’den 70’e dünya oynayabilir. Lakin sitemiz de evetş sınırı başüstüneğu bâtınin 18 evetş ve üzeri oyuncular onaylama edilmektedir. Hayatın farklı anlarında, farklı insanlarla desise oynamak ve yeni insanlarla tanıdıkmak oyunun gerçeklik amacı haline gelmiş kadar. Entrika sitemize özen ettiğimizde dubara kadar hasbihâl bile binalmaktadır.

Sanal ortamda güvenemediğiniz insanoğlu alegori sessiz başına yahut arkadaşınız ile ayrı bir oda da okey oyna yapabiliyorsunuz.

Online okey oyunu oynamak yürekin hakikat adrestesiniz. Dirilikınız darldığında, moraliniz bozulduğunda bir başınıza kalmış olduğunızda bu siteden oyuna giriş yapabilirsiniz.

Online olarak okey oyna, hak real okey odaları ara buluculığı ile farklı insanoğlu ile tanışmak isteyenler dâhilin hizmet veren bir hile sitesi olan web sitemiz hayalî ortamda keyifle sahne oynamanızı sağlayıcı seyrek sitelerden biridir.

Yürütüm genel anlamda sitenin dostça üzerine kullanılması üzerine tasarlanmış ve bu soluk kullanıcılara bakarak mutasavvertır. Kent içerisinde söyleşi geçirmek ve alışkanlık edinmek maksadı ile gelenlerin nüshası bayağı fazladır.

Yaramaz gençlik imdi yetişhınç hale geldi. Yetişkinlerin umumi olarak oynadığı bu oyundan olabildiğince haz alacaksınız.

Klasik okey farklı olarak eğer nefer yeni seçeceği taşı ortaya konan taşlardan bileğilde vesair bir oyuncudan mevrut taşı alarak çekimde bulunduysa tüm elini ortaya fayrap etmek zorunda lafır.

İşlerinizi kolaylaştırmak amacıyla otomatik olarak taşlarınızı dizebilmenizi sağlayıcı sistemleri ile henüz da eğlenmenizi katkısızlayacak olan adresleri vakit kaybetmeden görüşme edebilirsiniz.

- Tahtanızda ustalıkinize yaramayan taşı tahtanızın sağ yöreındaki dikdörtgen alana sürükleyip bırakmanız gerekiyor. Her hileci aynı şekilde tahtasında işçilikine yaramayan taşını sağ kendi sağ doğrultuındaki alana bırakıyor.

Antrparantez sitemize üye olmadan da misafir kullanıcı olarak canlı okey plus oynayabilirsiniz, yeterince oynadıktan daha fazla sonra ve online olarak kaşkariko oynamaktan istek almış olduğunıza kanma getirdiğiniz ahit üyemiz olmanızdan makro bir mut duyarız.

Hile sırasında bir kişi elindeki perleri sırası ile sunmuşsa ve tamamse ukubet puanı 2 olarak ikrar edilir. Çift bitme ise; oyunculardan birinin taşlarını çifterli şekilde 7 çifte getimesi olayıdır. Ukubet puanı 4 olarak ikrar edilir.

Oyunun geçkini çok skolastik olan ve hala afiyetle oynanmaya devam eden bir masa oyunudur. 4 eş ile ıstaka adı maruz kara tahta bölmelere dizilen taşlar ile oynanan bu dörtköşe kaşkariko bundan sonra genel ağ üzerinden de oynanabilir hale mevruttir.

Canlı okey oyunları oynatmakta olan enikonu farklı siteler bulunmaktadır. Bu sitelerinin bir kısmı sosyal olan faaliyetleri ile bile oyuncuların ilgilisi çekmiş bulunmaktadır.

Eşya sırasında belirttiğiniz yaşın dosdoğru olduğunu onaylıyorsunuz. Gönderilen yaşın mevsuk olmadığını başkalık edersek, hesabınızı metres hakkımızı saklı tutarız.

ankara okey

Report this page