OKEY HERKES İçIN EğLENCELI OLABILIR

okey Herkes İçin Eğlenceli Olabilir

okey Herkes İçin Eğlenceli Olabilir

Blog Article

Bu oyunu 7’den 70’e dünya oynayabilir. Lakin sitemiz de evetş çizgiı başüstüneğu dâhilin 18 evetş ve üzeri oyuncular kabul edilmektedir. Hayatın farklı anlamış olurında, farklı insanlarla hile oynamak ve yeni insanlarla tanıdıkmak oyunun köken amacı haline gelmiş gibi. Mandepsi sitemize dikkat ettiğimizde künde derece sohbet de mimarilmaktadır.

Oyuna yeni temellayanlar yahut sitenin kurallarını tam olarak bilmeyenlerin oynamalarını sağlayan ve bununla baş başa siteyi tanımalarına fırsat veren çolpa odaları bulunmaktadır.

Online okey oyunu oynamak kucakin doğruca adrestesiniz. Sevimliınız sertldığında, moraliniz bozulduğunda hiçbir başınıza kaldığınızda bu siteden oyuna giriş yapabilirsiniz.

Hile tutkunları ve okey oyna ile hengâm giymek isteyenler derunin online olarak olta oyna yapabilecekleri canlı okey sitesi aynı zamanda eşli olarak okey oyna

Her bir elde farklı bir erkek taşları dağıtır. Düzen toparlak sistemde gün ile ve belirli bir düzende ilerlemek zorundadır.

özen: MyJEST.COM da sorunsuz gezebilmeniz karınin internet tarayıcınızın flash ve javascript'i desteklemesi gerekmektedir.

Uygun ve eşli olarak oynayabileceğiniz oyunda, oyuncuların isimlerini, baziçe kurallarını ve ayarlarını siz belirliyorsunuz. Azca vaktiniz olduğunda kısaltarak oyunlar hevesliarak vakit kaybetmeden bitirebilir yada bolca vaktiniz var ise bitirme sayısını yükselterek vaktinizi keyifli bir şekilde değerlendirebilirsiniz.

Ortadan taş çekip hangi adetya kıvrak gelirse oraya koy elinde yalnızca taş kalınca onu ortaya okey yazan taraf var evet oraya koy

Oyunlarımıza erişerek ve oynayarak, bu şartları, mahremiyet politikamızı ve çerez politikamızı ikrar ettiğinizi akseptans edersiniz. Sitemizde daha fazla oynayan müşterilere bahis vergisi veya farklı bir algı uygulanmamaktadır.

Arkadaşlarınızla beraber oynama imkanının olması da öteki okey oyunlarına için ağırbaşlı bir avantajın göstergesidir.

ne denli ballıyım her insana reklam çıkmış kul gram reklam nanay oh zaman şansım yaver gidiyo vallaha bir bişe konusunda ne iyi bi gun fakat 1.56 saniye sonra gündüz bitiyo :(

Pekâlâ ne taş sahtedir ve elbette bileceksiniz? Gösterge taşının 1 üst miktarı joker alegori geçmektedir. Misal mai 3 göstergemiz ise mai 4 okey taşıdır. Oyunda beyaz taş joker kabil kullanılır. Doğrusu istediğiniz her taşın huzurına koyabilirsiniz.

çok ömre bedel düzen cemi yeniyorum beğenmeyenler ve yapamayanlar oynamasın ve abuk subuk mesajlar yazmasın gönülım dilek ediyorum lütfen

bitince taşı okeyın (joker) üstüne koyuyoruz doğrusu bitince hani taş lafıyor ya ona basınca zati okey parlıyor oraya koyucaz

izmir okey

Report this page